Auteur |
Bericht |
Svcfigaro
|
Geplaatst: ma jan 26, 2009 12:45 pm |
|
Geregistreerd: ma jan 26, 2009 11:51 am Berichten: 2
|
Hallo,
Ik heb 2 dagen geleden een kart gekocht. Maar hij draait nogal raar en hij krijgt te veel nafte. En ik zoek wat informatie over die honda 270cc motor. Wat technische gegevens enzo. En wat juist het best is origineele uitlaat of gewoone moto demper en bijna geen tegendruk, of juist wel tegendruk. En ook de kelk rechtstreeks of met het origineel overgangsstuk die de kelk recht zet.
Groeten sven.
|
|
Omhoog |
|
![](images/spacer.gif) |
Energy 390
|
Geplaatst: ma jan 26, 2009 8:40 pm |
|
Geregistreerd: ma nov 29, 2004 9:36 pm Berichten: 1497 Woonplaats: Ruurlo
|
Iets duidelijker zijn zou wel handig zijn. Ik begrijp je niet echt. Tegendruk en viertakt is niet echt iets dat samen gaat. Een viertakt heeft namelijk bijna geen tegendruk nodig, zeker een 270gx niet. Technische gegevens staan op honda-engines.com. Vaak zijn deze motoren voor de kartsport omgebouwd, dan heb je hier niet veel aan. de kelk daar bedoel je het spruitstuk mee?
|
|
Omhoog |
|
![](images/spacer.gif) |
waldo_s
|
Geplaatst: ma jan 26, 2009 8:45 pm |
|
Geregistreerd: wo aug 20, 2008 6:38 pm Berichten: 321 Woonplaats: genk
|
|
Omhoog |
|
![](images/spacer.gif) |
Svcfigaro
|
Geplaatst: di jan 27, 2009 10:37 am |
|
Geregistreerd: ma jan 26, 2009 11:51 am Berichten: 2
|
Sorry voor de onduidelijke uitleg. Ja nu versta ik het van de uitlaat, De origineele uitlaat stond er nog op en die heeft veel tegendruk. Maar ik ga er een viezrtakt uitlaat opzetten die geen tegendruk heeft.
Dank u voor de gegevens en de info.
Ik heb wel nog een vraagje over de carbu die erop staat. Ik heb zo het gevoel dat de het gaat van de kant van de gasklep klein is. Zou dat kunnen?
groeten sven
|
|
Omhoog |
|
![](images/spacer.gif) |
marlon_ruchtie
|
Geplaatst: di jan 27, 2009 10:57 am |
|
Geregistreerd: di aug 14, 2007 6:11 pm Berichten: 1317 Woonplaats: Ede
|
De carburateur die er standaard opzit is sowieso erg klein....
_________________ Mac Minarelli 612 - Maxter ICC
|
|
Omhoog |
|
![](images/spacer.gif) |