Auteur |
Bericht |
Wilfred
|
Geplaatst: do maart 16, 2017 4:57 pm |
|
Geregistreerd: ma sep 25, 2006 1:08 pm Berichten: 3540 Woonplaats: Lopik
|
Check ook de positie van je stoel; staat deze te ver naar voren/achteren, dan stuurt je kart ook niet lekker. En is je chassis recht, is hij niet erg vlak of heeft het chassis wellicht niet meer de stijfheid door intensief gebruik? Just checking, want als de basis niet goed is wordt het lastig om het chassis goed rijdend te krijgen.
_________________ CRG DARK RIDER DD2 EVO15 32 (2016, opgebouwd met veel nieuwe 2018 onderdelen) + ROTAX MAX DD2 EVO (dec. 2018) ----------------------------------------------------------
|
|
Omhoog |
|
|
Jomito
|
Geplaatst: do maart 16, 2017 5:15 pm |
|
Geregistreerd: di aug 06, 2013 4:16 pm Berichten: 890 Woonplaats: Nuland
|
Stoel idd even checken,ivm gewichtsverdeling,misschien te veel druk op de voorkant van de kart,hebben wij mee gemaakt bij het monteren van een nieuwe stoel.breder of smaller zetten,en misschien uitgedroogde of Oude banden,idd ishet chassis ook nog een optie.
Succes ermee
|
|
Omhoog |
|
|
NivaD
|
Geplaatst: zo maart 19, 2017 9:27 am |
|
Geregistreerd: vr okt 14, 2016 6:22 am Berichten: 4 Woonplaats: Nieuw bergen
|
Bedankt voor de tips. Stoel zou goed moeten staan, heb ik al uitgewogen toen ik hem goed zette. Hij staat achter op 136, Woensdag gaan we weer, dan kan ik hem eens breder zetten. Ik heb hem breder gehad, ( voor en achter) maar mijn armen hadden het een stuk zwaarder, dat was niet fijn, moest echt aan stuur trekken.
Chassis krom oid wordt lastig controleren, als ik er onderdoor/overheen kijk zie ik geen verschillen.
Heb ook nog een setje (gebruikte) vega blauw liggen, zijn van eind vorig jaar, die kunnen er volgende keer op om te testen.
_________________ Birel 2000 tm cross
|
|
Omhoog |
|
|
Wilfred
|
Geplaatst: zo maart 19, 2017 10:02 am |
|
Geregistreerd: ma sep 25, 2006 1:08 pm Berichten: 3540 Woonplaats: Lopik
|
Hoe breder voor, des te zwaarder hij gaat sturen. Hoe meer caster, des te zwaarder hij stuurt ( geldt ook in mindere mate voor camber ). Achter breder, en hij stuurt minder zwaar en je vermindert de grip achter.
Probeer deze zaken ook op de baan, echter 1verandering tegelijk, anders weet je niet welke verandering welk effect oplevert!
Succes.
_________________ CRG DARK RIDER DD2 EVO15 32 (2016, opgebouwd met veel nieuwe 2018 onderdelen) + ROTAX MAX DD2 EVO (dec. 2018) ----------------------------------------------------------
|
|
Omhoog |
|
|