Auteur |
Bericht |
Basjuh
|
Geplaatst: za okt 13, 2007 8:42 pm |
|
Geregistreerd: ma okt 16, 2006 12:48 pm Berichten: 6411 Woonplaats: Eys (Z-Limburg)
|
niet zo snel oordelen
de man doet zelf stockar rijden en heeft karts weg gedaan omdat hij er geen tijd meer voor had (ivm stock car).
Karten vinden hij helemaal het einde
|
|
Omhoog |
|
 |
joris
|
Geplaatst: za okt 13, 2007 10:59 pm |
|
Geregistreerd: ma jul 26, 2004 4:27 pm Berichten: 4140 Woonplaats: lieshout
|
de peel is ook eigenlijk een oval en geen kartbaan het karten hebben ze er maar bij gedaan om de baan toch meer dan 12 keer per jaar te gebruiken
|
|
Omhoog |
|
 |
David
|
Geplaatst: zo okt 14, 2007 7:07 pm |
|
Geregistreerd: do jun 24, 2004 6:00 pm Berichten: 9713 Woonplaats: Puttershoek
|
De baan ligt voor het stockcar-racen even goed illegaal in de EHS als voor het karten, dus waarom zouden ze daar onderscheid in maken. Het punt is niet dat er gekart of wat dan ook gedaan wordt op die baan, maar dat ie op die locatie niet mag liggen.
@Dick, mee eens wat betreft moeilijkheidsgraad, al vind ik dat Strijen ook geen makkie is 
|
|
Omhoog |
|
 |
jeffrey1991
|
Geplaatst: zo okt 14, 2007 7:10 pm |
|
Geregistreerd: za okt 21, 2006 8:13 pm Berichten: 1749 Woonplaats: Wijk bij Duurstede
|
hoe kleiner hoe moeilijker... vergelijk genk met lansard.. dan is lansard vele male moeilijker vind ik
|
|
Omhoog |
|
 |
joris
|
Geplaatst: zo okt 14, 2007 7:14 pm |
|
Geregistreerd: ma jul 26, 2004 4:27 pm Berichten: 4140 Woonplaats: lieshout
|
hmmm moet ik toch eens op genk gaan rijden ik hou van makkelijke banen  ik ga het liefst hard zonder moe te worden
|
|
Omhoog |
|
 |
Nuno
|
Geplaatst: zo okt 14, 2007 7:34 pm |
|
Geregistreerd: do nov 02, 2006 6:42 pm Berichten: 919 Woonplaats: roermond
|
ik ook ook joris zolang alles dan wel heel blijft 
_________________ intrepid serius 2009 rotax DD2 2009
|
|
Omhoog |
|
 |
Basjuh
|
Geplaatst: zo okt 14, 2007 8:03 pm |
|
Geregistreerd: ma okt 16, 2006 12:48 pm Berichten: 6411 Woonplaats: Eys (Z-Limburg)
|
K rij altijd op venray en ben dus goed getraind
als voorbeeldje
Robsta kwam eerste keer rijden en had redelijk wat klachten 
|
|
Omhoog |
|
 |
Dick
|
Geplaatst: zo okt 14, 2007 9:02 pm |
|
Geregistreerd: ma jul 31, 2006 7:19 pm Berichten: 263
|
David, ik vind het tot nu toe de moeilijkste baan waar ik ooit gereden heb. Ik heb het dan wel over een schakel. Het is daar gewoon 1 en al bocht, dus hard weken met zo´n ding. En de moeilijkheid zit bij bijna elke gemotoriseerde sport in de bochten. ( rechte stukken kan iedereen.) Dan is het er heel zwaar voor de conditie, je wordt moe na een paar rondjes waardoor je niet meer zo goed kunt opletten. Dan ga je rond als een dweil, of als je pech hebt eraf.
|
|
Omhoog |
|
 |
Hendrik1985
|
Geplaatst: vr okt 19, 2007 11:29 am |
|
Geregistreerd: vr aug 24, 2007 6:34 pm Berichten: 2473 Woonplaats: Eelde-Paterswolde ( DR )
|
ik heb een mail gestuurd naar ie milieu beweging of het goed is of niet, ik hoop dat het werkt.
-------------------------------------------------------------------------------------
goedemiddag,
mag ik vragen waarom er zo ongelovelijk moeilijk gedaan wordt omtrend circuit de peel?
Waarom proberen jullie onze sport ( auto / kart / motorsport ) kapot te maken? er zijn jaarlijks tienduizenden mensen die hier van hun hobby, lust en leven genieten en landelijk honderd duizenden en dat proberen jullie kapot te maken met de reden teveel geluid? vervuiling...? wat een onzin. als de autosport er niet geweest was, reden we tegenwoordig nog steeds in die benzine slurpende rokende en lawaai makende auto's denk daar maar eens aan.
Wat denken jullie hiermee te bereiken? ik kan het je wel vertellen: kartbaan uitgeest, amsterdam en de peel moeten weg. autocircuit de peel dus ook. zandvoort en assen worden door jullie soort op geluidsdagen gejaagd. Hierdoor komen heel veel bedrijven in de problemen want die verkopen geen karts, onderdelen, reparaties en autosport onderdelen, eten enz enz meer. Bij de circuits kan personeel niet meer uit op deze manier. En wat denk je van alle coureurs die niet meer in de omgeving kunnen rijden.. wat denk je wat er dan gaat gebeuren? straat racen! ongelukken en noem maar op. Dat hebben jullie dan op je geweten. Op het circuit kunnen mensen na een week werken met stress, gezeur en tegenvallen zich lekker uitleven op het circuit en ik kan u vertellen dat het echt oplucht! Dat maken jullie allemaal Kapot!! Daarnaast is het voor het publiek een geweldige sport om naar te kijken! de sfeer is altijd goed bij autosport. Als je onze sport gaat vergelijken met voetbal dan begrijp ik al helemaal niet meer waar jullie mee bezig zijn! wij hebben geen geweldadig publiek, politie is alleen nodig om het verkeer te begeleiden en Ons publiek vernield de binnenstad niet ( eehh milieu vervuiling...? ).
ik vind jullie organisatie zowiso achterbaks! eerst wordt het circuit aangelegd en achteraf gaan klagen. Goed nu moet het circuit weg en wordt er beloofd om een nieuwe locatie te regelen,, komen jullie ambtenaartjes weer moeilijk doen. ik vraag me echt af waar jullie vandaan komen want aarde is dat zeker niet! jullie zijn echt niet menselijk bezig
Denk er maar ff goed over na en houd je aan je afspraken! regel een nieuwe locatie voor het circuit!
m.v.g.
Hendrik Pieters.
p.s. een reactie bent u ons wel verschuldigd!
-------------------------------------------------------------------------------------
hun mail adres is: secretaris@natuurenrust.nl
m.v.g
hendrik
_________________ GK4 | BEKC | ------------------------------------------------------------------------------------ [b][size=110]"Karting is the most pure form of motorsports"
|
|
Omhoog |
|
 |
tony kart racer
|
Geplaatst: vr okt 19, 2007 12:37 pm |
|
Geregistreerd: do sep 14, 2006 11:41 am Berichten: 1727
|
.....
_________________ 
Laatst bijgewerkt door tony kart racer op zo jan 25, 2009 11:02 pm, in totaal 1 keer bewerkt.
|
|
Omhoog |
|
 |
Basjuh
|
Geplaatst: vr okt 19, 2007 7:58 pm |
|
Geregistreerd: ma okt 16, 2006 12:48 pm Berichten: 6411 Woonplaats: Eys (Z-Limburg)
|
dat ze de natuur eens met rust laten,
wij doen er na mijn zegge niks verkeerd mee
|
|
Omhoog |
|
 |
BaraCuda
|
Geplaatst: za okt 20, 2007 4:09 pm |
|
Geregistreerd: za okt 16, 2004 6:24 pm Berichten: 159
|
De Raadsvergadering over dit onderwerp is intussen gepland op dinsdag 16 oktober 2007 om 19:30. Het betreft een extra raadsvergadering waarbij het circuit het enige agendapunt is. Het onderwerp wordt vooraf niet in een commissievergadering besproken.
Dit staat op die site van die boomknuffelaars...
Is hier al ergens iets over te lezen ofzo?
|
|
Omhoog |
|
 |
tony kart racer
|
Geplaatst: za okt 20, 2007 4:23 pm |
|
Geregistreerd: do sep 14, 2006 11:41 am Berichten: 1727
|
.....
_________________ 
Laatst bijgewerkt door tony kart racer op zo jan 25, 2009 11:02 pm, in totaal 1 keer bewerkt.
|
|
Omhoog |
|
 |
Dick
|
Geplaatst: za okt 20, 2007 6:44 pm |
|
Geregistreerd: ma jul 31, 2006 7:19 pm Berichten: 263
|
16 Oktober 2007. Volgens mij klopt er hier iets niet!
|
|
Omhoog |
|
 |
tony kart racer
|
Geplaatst: za okt 20, 2007 8:44 pm |
|
Geregistreerd: do sep 14, 2006 11:41 am Berichten: 1727
|
.....
_________________ 
Laatst bijgewerkt door tony kart racer op zo jan 25, 2009 11:03 pm, in totaal 1 keer bewerkt.
|
|
Omhoog |
|
 |