Bij de Chrono moet je met verzegelde motoren rijden, uitgevoerd door een erkende Rotax Max specialist. Bij de GK4 weet ik het niet precies, maar zal ook wel zoiets zijn. Ga er maar vanuit dat je zelf niets mag doen aan de motor, tenzij je met clubwedstrijden meedoet waar de regels anders zijn.
En geen enkel technisch reglement is waterdicht en overal komt het voor dat er met niet (geheel) reglementaire motoren/chassis wordt gestreden. En de ene tuner is beter dan de andere, dus er zal altijd wat verschil zijn in de technische specs. Maar er wordt natuurlijk wel toezicht gehouden en als je betrapt wordt zullen er sancties volgen, dus de meeste zullen wel met materiaal rijden dat legaal is.
Hoe hoger het niveau, hoe meer er gedaan wordt - al dan niet binnen de gestelde reglementen. Maar als je je motor bij een gerenommeerde tuner laat onderhouden en verzegelen, zul je hoogstwaarschijnlijk competitief materiaal hebben.
_________________ CRG DARK RIDER DD2 EVO15 32 (2016, opgebouwd met veel nieuwe 2018 onderdelen) + ROTAX MAX DD2 EVO (dec. 2018) ----------------------------------------------------------
|