Kartforum
https://megakart.nl/phpBB2/

Ongelooflijke aanbiedingen.
https://megakart.nl/phpBB2/viewtopic.php?f=15&t=6116
Pagina 1 van 3

Auteur:  Hendrik1985 [ wo feb 17, 2010 11:15 pm ]
Berichttitel:  Ongelooflijke aanbiedingen.

de laatste tijd kom ik steeds meer advertenties op marktplaats tegen voor echte bodemprijzen. Ook zo nu en dan eens met torenhoge prijzen.

ken je er ook zo een? plaats hem hier.

( dit is niet als reclame verkoop bedoeld. vandaar in karting algemeen geplaatst )
--------------------------------------------------------------------------------------------

Ik kwam zojuist deze tegen.

Topkart van ik denk rond 2005/2006
Rotax-max SR ( 5 uren )
Alfano Pro

bieden vanaf 700,00 euro.

dat ook nog eens 10km bij me vandaan. er is ook al 700 op geboden... gek he..!? ;)

http://link.marktplaats.nl/322588430


Wie volgt?

Auteur:  Hendrik1985 [ wo feb 17, 2010 11:19 pm ]
Berichttitel:  Re: Ongelooflijke aanbiedingen.

ik dank maar :

Vanspeed ( CRG ) rond 2003
Rotax-max SR
Alfano Pro
redelijke staat

bieden vanaf € 600,00

is er ook al op geboden :)

http://link.marktplaats.nl/322508328

Auteur:  Philipper [ do feb 18, 2010 7:14 am ]
Berichttitel:  Re: Ongelooflijke aanbiedingen.

Zo ben ik vorig jaar op Kapaza een CRG van 2008, met een Rotax Max Sr. ook van 2008 plastiek achterbumper en handbediende voorremmen.
Prijs was €1300, lijkt me echt niet veel...
Grtz

Auteur:  Washandje [ do feb 18, 2010 8:35 am ]
Berichttitel:  Re: Ongelooflijke aanbiedingen.

Zoek maar eens naar 2e hands Maranello's.
De RS8 word met compleet keramisch remsysteem en met een KF2 of Max motor of als rollend chassis voor een flutprijsje aangeboden.

Auteur:  Wilfred [ do feb 18, 2010 8:41 am ]
Berichttitel:  Re: Ongelooflijke aanbiedingen.

Als de genoemde karts daadwerkelijk voor deze prijzen worden verkocht, dan zijn dat echt dumpprijzen vind ik. Ik kan drie redenen bedenken:

1. Recessie; men moet van de spullen af i.v.m. stoppen dure hobby
2. Het gaat om niet legaal verkregen materiaal (lees gestolen ?) - hoop het niet in ieder geval....
3. Er zijn verborgen gebreken (pas op dus dat het niet te mooi is om waar te zijn...)

Maar zulke lage prijzen zijn wel mooi als je nu een gebruikte kart (of onderdelen) wilt aanschaffen als het om goed materiaal gaat !

Auteur:  Washandje [ do feb 18, 2010 10:28 am ]
Berichttitel:  Re: Ongelooflijke aanbiedingen.

Je kan 2e hands gewoon niet verkopen. Alleen tegen dumpprijzen.

Auteur:  Lex [ do feb 18, 2010 11:03 am ]
Berichttitel:  Re: Ongelooflijke aanbiedingen.

Washandje schreef:
Je kan 2e hands gewoon niet verkopen. Alleen tegen dumpprijzen.

Nee hoor, aboluut niet mee eens, overal is een koper voor, en voor elke prijs (mits reeel natuurlijk).
Je moet er alleen de tijd voor nemen, bovendien is er voor een kart minder interesse als voor een VW golf, heeft meer te maken met doelgroep segmentatie.
dwz dat er een kleinere groep potentiele kartkopers is als golfkopers, bovendien, al zet je bijvoorbeeld een DD2 op hagelnieuw chassis te koop voor € 1000,-, dan heb ik nog steeds geen interesse, terwijl een ander al in de auto zal zitten op de kart op te komen halen.
(ik ben geen tweetakt doelgroep :mrgreen: )

Auteur:  Wilfred [ do feb 18, 2010 11:30 am ]
Berichttitel:  Re: Ongelooflijke aanbiedingen.

@Alex,

Toch, als men de genoemde DD2 aanbied voor 1.000 euro zit ik ook in de auto (ook al ben ik geen 2-takter). Gewoon een investering zou ik dat noemen; kopen en gelijk doorverkopen voor veel meer :lol: . Maar ik begrijp je punt en ben het met je eens; ik verkoop ook wel eens op MP, maar niet voor de genoemde bodemprijzen !

Auteur:  954rr [ do feb 18, 2010 4:27 pm ]
Berichttitel:  Re: Ongelooflijke aanbiedingen.

Ik wil mijn vrouw wel verkopen (die is erg duur in het onderhoud) voor een schappelijk prijsje (lees: geld toe)(overigens niet van diefstal afkomstig, ik ben de eerste eigenaar) :^o

Het is een feit dat een kart lastig te verkopen is, precies zoals Alex zegt is de doelgroep klein.
Ik zie diverse mensen verwoede pogingen doen om een hele mooie kart te verkopen tegen een zeer redelijke prijs, maar gezien de tijd dat ze al aan het leuren zijn lijkt het me inderdaad erg moeilijk om binnen afzienbare tijd een deal te kunnen maken.
Voor karters die een kart zoeken is er keuze zat in ieder geval.

Maar er zijn inderdaad karts die tegen te lage prijzen aangeboden worden, voor potentiele kopers wel een reden om extra goed uit te kijken. Straks word goedkoop duurkoop.

Wilfred in een 2-takt betekend wel een BAN 4ever :lol:

Auteur:  Wilfred [ do feb 18, 2010 5:30 pm ]
Berichttitel:  Re: Ongelooflijke aanbiedingen.

@Et,

Nou nou.... ik zeg niet dat ik er dan ook daadwerkelijk mee ga rijden, alleen voor de wederverkoop ! Maar zonder gein, heb nooit een 2-takt gereden, ondanks dat ik er wel een aanbieding voor heb gehad (maar die persoon kwam zijn belofte niet na - meerdere keren zelfs - dus is het er nooit van gekomen). Dus geen BAN, ik blijf jullie gewoon in de weg rijden met de Swiss (en TKM). En wat betreft de vrouw: je kunt ze ook gewoon geen beurt geven natuurlijk..... (spaart 'onderhoudskosten' en die kun je dan weer in het karten steken)

Maar wat betreft het tweedehands kopen; blijft altijd een risico maar als je weet waarop je moet letten zijn er nu goede deals te sluiten zo lijkt het ! Degene die nu een kart wil aanschaffen heeft in ieder geval keus zat.

Auteur:  David [ do feb 18, 2010 5:56 pm ]
Berichttitel:  Re: Ongelooflijke aanbiedingen.

Citaat:
dat ook nog eens 10km bij me vandaan. er is ook al 700 op geboden... gek he..!? ;)

Bij dergelijke aanbiedingen moet je niet bieden maar bellen als je interesse hebt, ook als er al geboden is trouwens.

Auteur:  rocket ron [ do feb 18, 2010 6:42 pm ]
Berichttitel:  Re: Ongelooflijke aanbiedingen.

et,kom haar maar langs brengen :mrgreen:

ik hoop wel dat ik mijn mooie opgeknapte rollend chassis wel voor een normale prijs kan verkopen.

Auteur:  Philipper [ do feb 18, 2010 6:48 pm ]
Berichttitel:  Re: Ongelooflijke aanbiedingen.

Ik denk dat het er vooral van af hangt wat het bouwjaar is van het chassis. Veel mensen willen liever een nieuwer chassis kopen dan een iets ouder wat er ook nog goed uitziet (Is ook wel een beetje normaal natuurlijk)

Auteur:  Hendrik1985 [ vr feb 19, 2010 12:36 am ]
Berichttitel:  Re: Ongelooflijke aanbiedingen.

David schreef:
Citaat:
dat ook nog eens 10km bij me vandaan. er is ook al 700 op geboden... gek he..!? ;)

Bij dergelijke aanbiedingen moet je niet bieden maar bellen als je interesse hebt, ook als er al geboden is trouwens.


klopt helemaal david. het punt is alleen dat ik morgen vroeg 10.00 uur vertrek naar val thorens. een weekje skieen, daar zit al mijn geld momenteel in.

leuke aanbiedingen komen voor mij vaak net op de verkeerde momenten :) maar we kijken rustig verder!! ik sta al sinds februari 2005 droog dus een paar maandjes kan er nog wel bij ;)

voor 2 week terug stond er nog een gillard met KF3 te koop. bieden vanaf 600.00 euro. daar werd gelijk op geboden natuurlijk. even later stond er een vraagprijs van 1250.00 bij. hij staat nu nog steeds te koop trouwens.

http://link.marktplaats.nl/322577246

Auteur:  fietspomp [ do feb 25, 2010 8:21 am ]
Berichttitel:  Re: Ongelooflijke aanbiedingen.

Hoezo dump prijzen? De meesten vragen de hoofdprijs, en als je een keer iets normaal prijst ,dan komen ze er 100 euro af lullen.
De hele kartsport is uit zijn verband gerukt door die achterlijke prijzen. Zo staat er b.v TM K9b 2000 euro, staat er verder op nog een kart met TM K9b 2000 euro, nou dan koop je toch de hele kart en niet alleen de motor? Staat er een rollend chassis 1000 euro, dan ben ik 3000 euro kwijt als ik de boel los koop ??? Daar klopt toch geen ku... van? .Ik spreek over gewoon hetzelfde bouwjaar dan he.

Pagina 1 van 3 Alle tijden zijn GMT + 1 uur
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/